+372 58577 194
Закрыть корзину
Ostukorv: 0 (tühi)

Tooted puuduvad

0,00 € Kokku:

Kassasse Jätka ostlemist

Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku:
Teie ostukorvis on 0 toodet. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid:
Postikulu kokku:  Kinnitamiseks
Kokku:

Klientide tagasiside

Kadi Ovsjannikov
Super suured tänud. Pakk tuli juba järgmine päev. Soovitan kindlasti!
Kati Raudla
Suur suur aitäh meeldiva klienditeeninduse eest, samuti tarne oli täpselt siis kui lubati. Ning kuna kogus oli suur ja tellimuse täitmiseks jäi teile vähe aega, täitsite te ikkagi oma lubadust.
Keiti Umbleja
Väga kena isadepäeva šokolaad oli, isale väga meeldis! Aitäh!
Екатерина Казанцева
Очень рекомендую всем- всем! Шикарный и не обычный подарок на любой праздник, событие, подарки клиентам ! Обязательно воспользуюсь ещё и для себя! И всем знакомым по рекомендую. Очень дружелюбные работники , быстро отвечают на волнующие вопросы! Спасибо ещё раз shokoboks
Gerlin Rande
Ma olen nii ääretult tänulik meeldiva ja kiire teeninduse eest! SUPER! SUPER! SUPER! Sellisel kiirel ajal nagu enne 1.septembrit täita minu eritellimus nii kiirelt ja vastutulelikult. Aitäh!!!!
Tiina Jõgi
Tellisin emadepäevaks nimelise šokolaadi ning ema oli pisarateni liigutatud ja vanaemale mõeldud mõtteteradega linnupiimakommid. Vanaema ei raatsinud kohe süüa vaid ütles, et paar kuud uhkustab külaliste ees enne kui ära sööb. Teenindus ajaline ja täpne. Tellin teilt kindlasti ka tulevikus.
Jane Paes
Väga hea ja kiire teenindus :) ja ülimalt meeldiv on avada pakki kui on pandud pisike kingitus lisaks! Oleme nüüd pimedas veel rohkem nähtavad, aitäh aitäh
Diana Remets-Savi
Kiire ja sõbralik teenindus. Šokolaadikarbid väga-väga ilusad!!! Juhtus küll väike apsakas, kuid väga kiiresti pakuti sobilik lahendus.
Merike Erilaid
Väga armsad ja maitsvalt magusad üllatused/kingitused.
Kairit P
Mina jäin tellitud karbiga väga-väga rahule!!Teenindus on kiire,viisakas ja lõpptulemus väga ilus!!!Kindlasti tellin veel!!!
Liisi Värv
Olen väga rahul ja muidugi oli ka mu noormees väga rahul selle kingitusega! Aitäh Teile!
Maris Bilitjuk
Kiire teenindus, kiired vastused, kiire postitus, aga mis tähtsam - ägedad personaalsed šokokingitused!
Tere! Aitäh toredate karpide eest. Olen väga rahul ja see üllatus mis kaasas tegi meele veel rõõmsamaks. Super kingid minu kallile armsamale. Aitäh veelkord ?
Kaja Jurkevitš
Tere! Tahan tänada! Sain tellitud kauba kätte ja lausa pisar tuli silma? Nii-nii südantsoojendavad mõtted on šokolaadide peal! Ei kujuta veel ettegi, mis tundeid need tekitavad sõbrapäeval mu lähedastes... AITÄH sellise etevõtmise eest ja jõudu ja jaksu edaspidi!
Jael Puusaag
Suur aitäh Teile nii fantastilise teeninduse eest! Eile keskpäeval tegin tellimuse ja täna sain paki juba kätte- täiesti uskumatu, praegusel ajal eriti! Ja siis leidsin veel tellimuse tegemise eest pakist lisaüllatuse :) Suur aitäh teile veel kord ja tulgu teil ilus kevad ja palju toredaid kliente!

Anna oma tagasiside