+372 58577 194
Закрыть корзину
Ostukorv: 0 (tühi)

Tooted puuduvad

0,00 € Kokku:

Kassasse Jätka ostlemist

Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku:
Teie ostukorvis on 0 toodet. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid:
Postikulu kokku:  Kinnitamiseks
Kokku:

Šokolaadist kingitused vanavanematele  Seal on 9 toodet.

  • Vaade:

Suussulav kingitus vanaemale, kes väärib parimat

Paljud meist on kokku puutunud olukorraga, kus tahame kallitele vanavanematele midagi kinkida ja uurime, mille järgi vajadust nähakse. Vastuseks on tihtipeale: “Pole midagi vaja, kõik on olemas.” 

Sellisel juhul võib tõesti pleedid ja soojad toasussid ostmata jätta, ent üks valik, mis on alati s...

Suussulav kingitus vanaemale, kes väärib parimat

Paljud meist on kokku puutunud olukorraga, kus tahame kallitele vanavanematele midagi kinkida ja uurime, mille järgi vajadust nähakse. Vastuseks on tihtipeale: “Pole midagi vaja, kõik on olemas.” 

Sellisel juhul võib tõesti pleedid ja soojad toasussid ostmata jätta, ent üks valik, mis on alati sobilik kingitus vanaemale ja vanaisale, on maitsev šokolaad. Killuke šokolaadi muudab iga päeva toredamaks.

Spetsiaalselt vanaemadele on näiteks loodud SHOKOsmile’i „Magusad mõtteterad vanaemadele“. Üheksa väikest šokolaaditahvlit ning igale tahvlile on peale trükitud eriline sõnum, mis teeb meele rõõmsaks.

Lahenduse leiab ka siis, kui mõtled, mida kinkida vanaisale. Vali piimašokolaadiga „Armsale vanaisale“, šokolaadi-vahvlikommidega „Meister vanaisa“ ning näiteks linnupiima või šokolaadi-vahvlikommidega „Šokolaad mehele“ vahel. Aga need ei ole kõik variandid. 

Terviseteadlikele vanavanematele meeldib kindlasti SHOKOsmile’i tervislik toru, kus on kokku pandud isuäratavad puuviljad ja kvaliteetne šokolaad.

Vali kingitus vanavanematele, mis paneb nad siiralt naeratama

Kui olemasolevad valikud ei tundu need päris õiged, siis vanaema või vanaisa palgele toob eriti laia naeratuse see, kui šokolaad on disainitud just neile mõeldes. Šokolaaditahvlite ümbrisele võib kirjutada peresisesed naljad, lisada ütlused või kasutada disainis lastelaste uhkeid joonistusi.

Kui ei tea mida ja millal kinkida vanaisale või vanaemale, tuleme appi

Unikaalne šokolaad on heaks kingiks igas olukorras. Lisa allolevad tähtpäevad kalendrisse ja saad juba varakult ette valmistuda.

Septembri teisel pühapäeval on vanavanematepäev

Mai teisel pühapäeval on emadepäev (pea vanaema meeles)

Novembri teisel pühapäeval on isadepäev (pea vanaisa meeles)

Sünnipäeval

Peresisesel tähtpäeval

Jõuludel

Loomulikult võid vanematele ja vanavanematele rõõmu valmistada ükskõik millisel päeval, et tavaline hall argipäev erilisemaks muuta.