Meeldejäävad söödavad kingitused ning kingiideed
 • Miks just meie?
  Esimesed Eestis
  Oma tootmine
  Kaup alati olemas
  Saadame kauba teele tellimise päeval
Kliendid räägivad
 • Kadi Ovsjannikov
  Super suured tänud. Pakk tuli juba järgmine päev. Soovitan kindlasti!
 • Kati Raudla
  Suur suur aitäh meeldiva klienditeeninduse eest, samuti tarne oli täpselt siis kui lubati. Ning kuna kogus oli suur ja tellimuse täitmiseks jäi teile vähe aega, täitsite te ikkagi oma lubadust.
 • Keiti Umbleja
  Väga kena isadepäeva šokolaad oli, isale väga meeldis! Aitäh!
 • Екатерина Казанцева
  Очень рекомендую всем- всем! Шикарный и не обычный подарок на любой праздник, событие, подарки клиентам ! Обязательно воспользуюсь ещё и для себя! И всем знакомым по рекомендую. Очень дружелюбные работники , быстро отвечают на волнующие вопросы! Спасибо ещё раз shokoboks
 • Gerlin Rande
  Ma olen nii ääretult tänulik meeldiva ja kiire teeninduse eest! SUPER! SUPER! SUPER! Sellisel kiirel ajal nagu enne 1.septembrit täita minu eritellimus nii kiirelt ja vastutulelikult. Aitäh!!!!
 • Tiina Jõgi
  Tellisin emadepäevaks nimelise šokolaadi ning ema oli pisarateni liigutatud ja vanaemale mõeldud mõtteteradega linnupiimakommid. Vanaema ei raatsinud kohe süüa vaid ütles, et paar kuud uhkustab külaliste ees enne kui ära sööb. Teenindus ajaline ja täpne. Tellin teilt kindlasti ka tulevikus.
 • Jane Paes
  Väga hea ja kiire teenindus :) ja ülimalt meeldiv on avada pakki kui on pandud pisike kingitus lisaks! Oleme nüüd pimedas veel rohkem nähtavad, aitäh aitäh
 • Diana Remets-Savi
  Kiire ja sõbralik teenindus. Šokolaadikarbid väga-väga ilusad!!! Juhtus küll väike apsakas, kuid väga kiiresti pakuti sobilik lahendus.
 • Merike Erilaid
  Väga armsad ja maitsvalt magusad üllatused/kingitused.
 • Kairit P
  Mina jäin tellitud karbiga väga-väga rahule!!Teenindus on kiire,viisakas ja lõpptulemus väga ilus!!!Kindlasti tellin veel!!!
 • Liisi Värv
  Olen väga rahul ja muidugi oli ka mu noormees väga rahul selle kingitusega! Aitäh Teile!
 • Maris Bilitjuk
  Kiire teenindus, kiired vastused, kiire postitus, aga mis tähtsam - ägedad personaalsed šokokingitused!
 • Tere! Aitäh toredate karpide eest. Olen väga rahul ja see üllatus mis kaasas tegi meele veel rõõmsamaks. Super kingid minu kallile armsamale. Aitäh veelkord ?
 • Kaja Jurkevitš
  Tere! Tahan tänada! Sain tellitud kauba kätte ja lausa pisar tuli silma? Nii-nii südantsoojendavad mõtted on šokolaadide peal! Ei kujuta veel ettegi, mis tundeid need tekitavad sõbrapäeval mu lähedastes... AITÄH sellise etevõtmise eest ja jõudu ja jaksu edaspidi!
 • Jael Puusaag
  Suur aitäh Teile nii fantastilise teeninduse eest! Eile keskpäeval tegin tellimuse ja täna sain paki juba kätte- täiesti uskumatu, praegusel ajal eriti! Ja siis leidsin veel tellimuse tegemise eest pakist lisaüllatuse :) Suur aitäh teile veel kord ja tulgu teil ilus kevad ja palju toredaid kliente!

Millised on need tõeliselt meeldejäävad kingitused?

Ideaalne kingitus on kasulik, ilus, unikaalne ning paneb kingisaaja naeratama. Kas see on üllatus, et šokolaad vastab igati neile tingimustele? Tõsi, suvaline šokolaaditahvel ei pruugi olla ei ilus, maitsev ega tuua näole siirast naeratust, ent SHOKOsmile’i puhul on kõik neli asja raudkindlad!

Maitsvad šokolaadist kingitused? Jah, see on suurepärane kingiidee

Kellele ei meeldiks šokolaad? Eriti selline, mis nagu ülal öeldud, vastab igati ideaalse kingituse nõuetele. Ja pole hullu, kui maitsed on erinevad. SHOKOsmile pakub nii piimašokolaadi kui tumedat šokolaadi, šokolaadiga kaetud puuvilju kui ka erineva täidisega komme. Seetõttu sobib šokolaaditahvel või kommikarp nii meestele kui naistelevanematele, vanavanematelelastele ja armsatele. Eri tähtpäevadeks (nagu näiteks jõuludeks või sõbrapäevaks) ja miks mitte ka teistele tähtsatele inimestele sinu elus. Olgu selleks siis kas lähedane sõbranna, äge kolleeg või imeline õpetaja. Kuna SHOKOsmile pakub ka ingliskeelse kujundusega šokolaadikarpe, on tegu laheda kingitusega ka näiteks välismaalasest sõbrale. Mis on parem viis enda kodumaa tutvustamiseks kui ägedaid fakte pakkuv šokolaad et õppimine ja maiustamine saaksid käia käsikäes.

Kui kingiideed on puudu, tuleme appi – šokolaad kui alati sobilik kingiidee

Pole mingit kahtlust, et šokolaad aitab iga tähtpäeva erilisemaks muuta. Selle abil saab täiendada suuremat kingitust, väljendada oma tänu, see on suurepäraseks kaaslaseks lihtsalt kaardile ning ka ümbrikusse peitunud kingitusele. Ja samas, alati ei pea ootama tähtpäeva. Täiesti tavalisel päeval pihku pistetud kingitus on üllatav ja jääb tänu erilisele kujundusele pikalt meelde.Kõik meie kujundatud pakendid on eksklusiivsed. Imeline disain, ägedad ja vahepeal ka laheda vimkaga kujundused ning muidugi keelt alla viiv sisemus. Kuna me tahame rõõmu valmistada võimalikult paljudele, on SHOKOsmile kingitused ka rahakotisõbraliku hinnaga, tellimisprotsess kiire ja lihtne ning tellimus jõuab sinuni paari tööpäevaga. Lisa šokolaadikarbile unikaalne individuaalne disain ning kingituse emotsionaalne väärtus kasvab kordades.