+372 58577 194
Закрыть корзину
Ostukorv: 0 (tühi)

Tooted puuduvad

0,00 € Kokku:

Kassasse Jätka ostlemist

Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku:
Teie ostukorvis on 0 toodet. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid:
Postikulu kokku:  Kinnitamiseks
Kokku:

Šokolaadist kingitused lapsele  Seal on 16 toodet.

  • Vaade:

Lahedad kingitused lastele

Millisele lapsele ei meeldi šokolaad? Tavaliselt on probleem selles, et väikese maiasmoka meelest võiks söögikorrad ainult šokolaadist koosnedagi! See pole muidugi ideaalne lahendus, kuid natuke šokolaadi ei tee kunagi liiga. Kui aga lapsele juba magusat pakkuda, siis võiks ju valida šokolaadi, mis on erilisem? Pakend...

Lahedad kingitused lastele

Millisele lapsele ei meeldi šokolaad? Tavaliselt on probleem selles, et väikese maiasmoka meelest võiks söögikorrad ainult šokolaadist koosnedagi! See pole muidugi ideaalne lahendus, kuid natuke šokolaadi ei tee kunagi liiga. Kui aga lapsele juba magusat pakkuda, siis võiks ju valida šokolaadi, mis on erilisem? Pakendil on kingituse juures oluline roll ning ägeda disainiga SHOKOsmile šokolaad jääb kauaks meelde.

Kingiidee lapsele, mis toob alati naeratuse suule

SHOKOsmile’i šokolaadidel pojale ja tütrele on erilised sõnumid igal väikesel tahvlil. Miks mitte neid koos lapsega lugeda või teha traditsiooniks, et iga hommik algab magusalt – ühise lugemise ning šokolaadi põske pistmisega?

Või hoopis šokolaadikarp, mille ümbrist saab värvida! SHOKOsmile mõtleb ka meie tulevastele kunstnikele! Äge kaelkirjakupilt on trükitud spetsiaalsele paberile, mida saab värvida värvi- ja viltpliiatsitega. Värvide valimisel võib kasutada oma fantaasiat, ent võib piiluda ka šokolaaditahvlite katteümbrisele ning sealsest värvitud kaelkirjakust šnitti võtta. Selline kingitus võib olla eriti kasulik olukordades, kus laps ei saa liikuda ning värvimine pakub põnevat ajaveetmisvõimalust (näiteks lennureisil) ja šokolaadikomm on heaks maiustuseks.

Sünnipäevakingitus lapsele, mida teised tahavad kohe järgi teha

Sünnipäevad on lastele väga eriliseks hetkeks. Üks päev, mis on täiesti nende päralt ning üks samm lähemale oi kui põnevale täiskasvanu elule! Personaalse šokolaadikarbi abil saab selle päeva veel erilisemaks muuta.

Milline tore üllatus lapsele, kui šokolaaditahvlil on nimeline õnnesoov just talle. Ja veel suurem üllatus, kui karpi avades vaatavad vastu tuttava näoga pildid. Või miks mitte näiteks ka aardemängu kaart, et sünnipäevakink üles leida? Või head soovid kaugematelt sõpradelt, kes ei saanud sünnipäevale tulla? Variante on õnneks sedavõrd palju, et võimalusi jagub. Ning meie meeskond aitab iga idee reaalsuseks muuta.