+372 58577 194
Закрыть корзину
Ostukorv: 0 (tühi)

Tooted puuduvad

0,00 € Kokku:

Kassasse Jätka ostlemist

Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku:
Teie ostukorvis on 0 toodet. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid:
Postikulu kokku:  Kinnitamiseks
Kokku:

Käesolevad tingimused kehtivad internetileheküljelt www.shokosmile.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Shokobox OÜ (edaspidi ka „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja” või „Klient”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

www.shokosmile.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

Tellimuse eest on võimalik tasuda kõige levinumate pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Citadele). Samuti Teie päralt: Paysera, Paypal ja krediitkaardimakse.

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus ning vajutage nupukesele “Telli“. Edasi täitke väljad oma andmetega, valige kättetoimetamise viis ning vajutage “Esita tellimus”. Peale seda Teie tellimus jõuab meieni. Järgmisel lehel valige sobiv makseviis ja sooritage makse – vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist.

 

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaubused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.

KAUPADE TAGASTAMINE

Kõikidele e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusaeg 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev, tagastamise põhjus ning lisada makset tõendav dokument) e-maili teel info(at)shokosmile.ee ning tagastama seejärel tellitud kauba. Tagastatav kaup peab olema avamata ja kahjustamata originaalpakendis. 14 päevane tagastusõigus ei kehti kaupadele juhul kui Klient on pakendi avanud.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

NB! Juhul, kui kaup on korralik, kuid Ostja siiski soovib seda tagastada, siis makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita.

Õiguskaitsevahenditest on vastavalt VÕS §101 võimalikud järgmised meetmed:

 • 1) nõuda kohustuse täitmist;
 • 2 nõuda kahju hüvitamist;
 • 3 taganeda lepingust või öelda leping üles;
 • 4 alandada hinda;

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil +372 585 77 194 või e-mail aadressil info(at)shokosmile.ee Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Shokobox OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Shokobox OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Shokobox OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Shokobox OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Shokobox OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

PRIVAATSUS- ja KASUTUSTINGIMUSED ning KÜPSISTE kasutamine ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE PROTSESS

Shokobox OÜ töötleb järgmisi kliendi andmeid: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili aadress. Isikuga seotud personaalse päringu või tellimuse informatsioon.

Isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – nt. kullerfirmad Eesti Post, Itella SmartPOST, DPD.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

KLIENDI ISIKUANDMETE (ANDMETE) TÖÖTLEMISE EESMÄRGID

Shokobox OÜ töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • 1. Shokobox OÜ kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
 • 2. kliendile uute teenuste pakkumine;
 • 3. Shokobox OÜ teenuste analüüsimine ja täiustamine;
 • 4. Veebilehe haldamine;
 • 5. Õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
 • 6. Kliendi päringutele vastamine;

ISIKUANDMETE (ANDMETE) KASUTAMINE JA SÄILITAMINE

Shokobox OÜ ei jaga kliendi isikuandmeid (andmeid) kolmandatele osapooltele. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil. Shokobox OÜ võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed, kuid seda niikaua, kui klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Andmeid säilitatakse hetkeni, kuni klient avaldab soovi meie kliendilistist lahkumiseks. Kui tekib antud teema kohta küsimusi, siis palun võta meiega ühendust info@shokosmile.ee. Shokobox OÜ on rakendanud vajalikke tehnilisi, füüsilisi ja korralduslikke turvameetmeid kliendi isikuandmete (andmete) kaitsmiseks kadumise ja ebaseadusliku töötlemise eest.

KÜPSISED

Shokobox OÜ veebilehel nimega www.shokosmile.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. www.shokosmile.ee kasutab oma veebilehel järgmisi küpsiseid:

 • 1. seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
 • 2. esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami, pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
 • 3. kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse opti-meerimine.
 • 4. Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada ja/või kät-tesaadavad olla.

www.shokosmile.ee koduleht kasutab küpsiseid, et teha sinu kasutajakogemus mugavamaks. Kasutades meie veebilehte, nõustud küpsiste kasutamisega nagu on eelnevalt sellel lehel kirjeldatud.

KLIENDI ÕIGUSED

Kliendil on õigus pääseda ligi Shokobox OÜ poolt töödeldavatele Kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui Kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Shokobox OÜ on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peaks ta kindlasti ühendust võtma e-posti aadressil info@shokosmile.ee.

MUUD SÄTTED

Shokobox OÜ võtab õiguse antud juhendit ühepoolselt muuta. Juhendi uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil +372 585 77 194 või e-mail aadressil info(at)shokosmile.ee.