+372 58577 194
Закрыть корзину
Ostukorv: 0 (tühi)

Tooted puuduvad

0,00 € Kokku:

Kassasse Jätka ostlemist

Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku:
Teie ostukorvis on 0 toodet. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid:
Postikulu kokku:  Kinnitamiseks
Kokku:

Šokolaadist kingitused kallimale  Seal on 17 toodet.

  • Vaade:

Kuidas valida erilist kingitust kallimale?

Kõige kallimad inimesed meie elus jäävad mõnikord tähelepanuta. On kiire ja nii palju teha aga samal ajal on äärmiselt oluline anda armsamale teada, kui tähtis ta sinu jaoks on. Kuidas seda teha? Lemmiklilledest koosnev kimp ning selle kõrval šokolaadikarp, mille pakend juba positiivses mõttes silma pa...

Kuidas valida erilist kingitust kallimale?

Kõige kallimad inimesed meie elus jäävad mõnikord tähelepanuta. On kiire ja nii palju teha aga samal ajal on äärmiselt oluline anda armsamale teada, kui tähtis ta sinu jaoks on. Kuidas seda teha? Lemmiklilledest koosnev kimp ning selle kõrval šokolaadikarp, mille pakend juba positiivses mõttes silma paistab – kellele ei meeldiks selline üllatus! Šokolaadikarpi avades on üllatusi rohkemgi!

Lihtne ent unustamatu sünnipäevakingitus armsamale

Šokolaaditahvlikesed, mille ümbrisel on joonistused selgitamaks, mis see armastus siis on. Romantilised komplimendid, mida on ehk keeruline ise sõnadesse panna, ent mis šokolaadi abil edasi saavad antud. Ning ka XXX ja Kamasutra šokolaaditahvlid, mis lisavad igapäevaellu natukene vürtsi.

Kõige toredam on see, et kuigi SHOKOsmile’i kingitused on hindamatu emotsionaalse väärtusega siis hinnasilt on rahakotisõbralik. Mõnikord ei ole oluline see, mitu numbrit hinnasildil on, vaid kingituse taga olev mõte ning soovid.

Kingitus kallimale igaks olukorraks

Suurim üllatus on aga siis, kui pakendist on aru saada, et tegu on ainulaadse eksemplariga. SHOKOsmile’i meeskond on igati valmis aitama, et ideed reaalsuseks saaksid. Kui vajad inspiratsiooni, siis siin on paar näidet, mida on edukalt kasutatud:

·         Tähista koosolemise aastapäeva, tellides šokolaadikarbi, mille disainis on kasutatud teie fotosid.

·         Advendikalender on kohe palju põnevam, kui igalt šokolaaditahvlilt leiab armsa komplimendi. Selle ja maitsva šokolaadi abil saab iga päev hea alguse.

·         Kui kaalud, kuidas oma magusasõbrast kallima kätt paluda, siis võib selle tähtsa küsimuse peita just šokolaadikarbi sisse!

·         Pulmade planeerimisel võib tellida kuupäeva ja sobiva disainiga šokolaadid, mille saab külalistega koos koju saata, kuid ka endale erilisest päevast heaks mälestuseks jätta.

Viimasel hetkel supermarketist haaratud lillekimp ja suvaline šokolaadikarp võib küll kallima naeratama panna, ent kui palju säravam on see naeratus siis, kui juba esimesest pilgust on näha, et see kink on mõeldud just talle?